Total Commander Download cz 64-bit Windows 10

Total Commander Download cz 64-bit Windows 10 Zdarma 2023

Total Commander Download cz je dvojpanelový souborový manažer pro operační systém Windows. Nabízí efektivní správu souborů pomocí dvou okenních panelů, což usnadňuje kopírování, přesunutí a synchronizaci souborů. S jeho vestavěnými funkcemi pro archivaci a rychlým prohlížením souborů je uživatelsky příjemný. Total Commander také podporuje různé typy sítí a umožňuje připojit se k vzdáleným serverům. Díky široké škále pluginů a rozšíření lze funkcionalitu ještě rozšířit. Je oblíbeným nástrojem mezi pokročilými uživateli i správci souborů pro jeho robustní a intuitivní přístup k práci se soubory.

Total Commander Keygen byl vytvořen jako reakce na potřebu efektivního správce souborů pro operační systém Windows. První verze tohoto software byla vydána v roce 1993 pod názvem Windows Commander. Jeho tvůrcem je Christian Ghisler, švýcarský programátor, který chtěl nabídnout uživatelům alternativu k standardnímu Průzkumníku Windows s vylepšenými funkcemi a uživatelským rozhraním.

V průběhu let se Total Commander 64-bit Windows 10 stal oblíbeným nástrojem mezi uživateli, kteří ocenili jeho dvoupanelový přístup, schopnost práce s archivy a rychlé prohlížení souborů. Postupně byl program aktualizován a rozšiřován o nové funkce a rozšíření, což přispělo k jeho stálé popularitě. Software získal mezinárodní uznání a stal se nezbytným nástrojem pro správu souborů pro mnoho uživatelů Windows.

Podobné programy Total Commander 64-bit Windows 10

 • FreeCommander: Jedná se o bezplatnou alternativu s podobným dvoupanelovým rozhraním. Nabízí funkce pro správu souborů, prohlížení obrázků a práci s archivy.
 • Double Commander: Další open-source alternativa inspirovaná Total Commanderem. Obsahuje mnoho podobných funkcí, jako je dvoupanelový režim, možnost práce s archivy a mnoho pluginů.
 • XYplorer: Tento plně funkční souborový manažer nabízí rozsáhlé možnosti pro správu souborů včetně pokročilých vyhledávacích funkcí a uživatelsky přizpůsobitelného rozhraní.
 • Directory Opus: Jde o komplexní správce souborů s mnoha funkcemi, včetně pokročilého prohlížení obrázků, FTP připojení a velké množství možností nastavení.

Total Commander Download cz

Vlastnosti Total Commander Download cz

 • Dvoupanelové Rozhraní: Umožňuje zobrazení dvou okenních panelů současně, což usnadňuje kopírování, přesunutí a synchronizaci souborů mezi různými adresáři.
 • Rychlé Prohlížení Souborů: Integrovaný prohlížeč umožňuje rychlé zobrazení obsahu souborů různých formátů, jako jsou textové soubory, obrázky a multimediální soubory.
 • Funkce Pro Archivaci: Total Commander umožňuje vytvářet, prohlížet a extrahovat soubory z archivů různých formátů, včetně ZIP, RAR a CAB.
 • Rychlá Navigace: Nabízí různé způsoby rychlé navigace v systému, včetně záložek, historie a klávesových zkratek.
 • Pokročilé Hledání: Obsahuje vyhledávací nástroj s možností filtrování podle názvu, velikosti, datumu a dalších atributů souborů.
 • Integrovaný FTP Klient: Podporuje připojení k vzdáleným serverům pomocí FTP, SFTP a FTPS pro snadný přenos souborů mezi lokálním a vzdáleným úložištěm.
 • Rozšíření a Pluginy: Uživatelé mohou rozšířit funkce Total Commanderu pomocí různých pluginů a rozšíření, což umožňuje přizpůsobení podle svých potřeb.
 • Integrace Kontextového Menu: Nabízí možnost přidávat vlastní akce do kontextového menu Průzkumníka Windows.
 • Zabezpečení Souborů: Umožňuje nastavit atributy souborů, šifrování a ochranu heslem pro zabezpečení citlivých dat.
 • Synchronizace Souborů: Poskytuje nástroje pro synchronizaci obsahu složek a souborů, což je užitečné pro zálohování a udržování stejného obsahu na různých místech.

Systémové požadavky Total Commander 64-bit Windows 10

 • Operační Systém: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
 • Procesor: Intel Pentium nebo kompatibilní procesor
 • Paměť (RAM): Minimálně 256 MB RAM (pro běžný provoz); doporučeno 512 MB nebo více pro plynulý chod s větším množstvím souborů
 • Volné místo na disku: Minimálně 10 MB volného místa na disku pro instalaci; doporučeno více místa pro ukládání konfigurací a dočasných souborů
 • Grafická karta: Rozlišení 800×600 s minimálně 256 barvami
 • Ostatní: Myš, klávesnice

Postup instalace Total Commander 64-bit Windows 10

 • Stáhněte Instalační Soubor: Stáhněte si úplné nastavení programu pomocí níže uvedeného odkazu ke stažení. A aby se vaše stahování zrychlilo, můžete použít IDM Zdarma.
 • Extrahovat instalační soubor: Rozbalením instalačního souboru jej nainstalujete. Extrakci můžete provést pomocí Winrar zdarma, Winzip zdarma nebo 7-zip zdarma.
 • Spusťte Instalační Soubor: Po stažení najděte stažený soubor a dvakrát na něj klikněte pro spuštění instalačního procesu.
 • Vyberte Jazyk: Vyberte požadovaný jazyk instalace a klikněte na tlačítko “OK” nebo “Další”.
 • Souhlas s Licenčními Podmínkami: Přečtěte si licenční podmínky a pokud s nimi souhlasíte, označte volbu “Souhlasím s licenčními podmínkami” a klikněte na tlačítko “Další”.
 • Zvolte Instalační Složku: Zvolte cestu, kam chcete Total Commander nainstalovat. Můžete ponechat výchozí cestu nebo zvolit vlastní. Klikněte na tlačítko “Další”.
 • Vyberte Komponenty K Instalaci: Zde můžete zvolit, zda chcete instalovat všechny dostupné komponenty, nebo si vybrat pouze ty, které potřebujete. Klikněte na tlačítko “Další”.
 • Zvolte Startovací Zkratky: Vyberte, zda chcete vytvořit ikony na ploše a v nabídce “Start”. Klikněte na tlačítko “Další”.
 • Zahájení Instalace: Potvrďte vaše volby a klikněte na tlačítko “Instalovat” nebo “Další”, abyste zahájili instalaci.
 • Dokončení Instalace: Po dokončení instalace klikněte na tlačítko “Dokončit” a Total Commander by měl být úspěšně nainstalován na vašem počítači.
 • První Spuštění: Po instalaci můžete spustit Total Commander z ikon na ploše nebo z nabídky “Start”. Po spuštění si můžete upravit nastavení a začít používat program k práci se soubory.

Závěrem Total Commander Download cz

Závěrem lze konstatovat, že Total Commander Download cz je nejen silným nástrojem pro správu souborů, ale také přínosným spojencem pro zvýšení produktivity a organizace vaší digitální pracovní plochy. Jeho dvoupanelové rozhraní, bohaté funkce pro archivaci, rychlé prohlížení souborů a podpora pluginů jej činí skvělou volbou pro uživatele hledající účinný a intuitivní způsob manipulace se soubory. Ať už jste profesionální správce souborů nebo jen každodenní uživatel, Total Commander nabízí všechny nástroje potřebné k efektivnímu uspořádání a práci se soubory na vašem počítači. Stačí si jej stáhnout, nainstalovat a začít využívat jeho mnoho výhod, které vám usnadní každodenní digitální život.

Často kladené otázky (FAQ):

Jakým způsobem mohu stáhnout Total Commander na svůj počítač?

Odpověď: Stačí navštívit oficiální webovou stránku Total Commanderu, najít sekci ke stažení a vybrat verzi programu odpovídající vaší platformě (32/64 bitů). Poté stačí stáhnout instalační soubor (.exe) a spustit ho.

Má Total Commander nějaké náklady?

Odpověď: Ano, Total Commander je komerční software, avšak nabízí i bezplatnou 30denní zkušební verzi. Po této lhůtě je potřeba zakoupit licenci pro trvalé používání.

Lze Total Commander používat na jiných operačních systémech než Windows?

Odpověď: Ne, Total Commander je primárně navržen pro operační systém Windows a není dostupný pro jiné platformy, jako jsou macOS nebo Linux.

Jaký je hlavní rozdíl mezi Total Commanderem a standardním Průzkumníkem Windows?

Odpověď: Total Commander nabízí dvoupanelové rozhraní, což usnadňuje práci se soubory mezi dvěma složkami. Navíc má širokou škálu pokročilých funkcí, jako je prohlížení archivů, rychlé prohlížení souborů a podpora pluginů.

Může Total Commander pracovat s vzdálenými servery?

Odpověď: Ano, Total Commander má vestavěný FTP klient, který umožňuje práci s vzdálenými servery pomocí různých protokolů (FTP, SFTP, FTPS).

Lze Total Commander přizpůsobit mému pracovnímu stylu?

Odpověď: Ano, Total Commander nabízí možnost přizpůsobit si uživatelské rozhraní, včetně zobrazení panelů, klávesových zkratek a umístění ovládacích prvků. Tím lze efektivně uzpůsobit software vašim potřebám.

Download Link:

Odkaz na oficiální stránky: Total Commander

Mega Odkaz

Heslo: 12345

Leave a Comment